Worksharp Ken Onion Edition Knife and Tool Sharpener

Worksharp Ken Onion Edition Knife and Tool Sharpener

WORKSHARP Ken Onion Edition Bıçak ve Alet Bileme Makinesi
 
WorkSharp, efsanevi bıçak üreticisi Ken Onion ile, genişletilmiş özelliklere sahip yeni bir bıçak ve alet bileme platformu geliştirmek için işbirliği yaptı! Work Sharp mühendisliğinin ve Ken Onion'un endüstriyel tasarımının birleşimi, tüm bıçaklarınızı ve aletlerin hassasiyetle keskinleştirilmesi için hızlı, kolay ve şık bir çözüm yarattı.
The Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener, sahip olduğunuz her bıçağı keskinleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Tam ayarlanabilir hassas bileme kılavuzu, değişken hız motoru ve geniş, esnek zımpara şeritleri kullanarak cep ve av bıçaklarını, tırtıklı bıçakları, mutfak bıçaklarını ve diğer kendi bıçak türev veya biçimlerinizi keskinleştirebilirsiniz. Ken Onion gibi profesyonel bıçak üreticileri, bıçaklarında keskin bir kenar elde etmek için esnek kemerler kullanıyorlar, sizd evinizde veya dükkanınızda aynı teknolojiye sahip olabilirsiniz. WorkSharp mühendiseleri ve Ken Onion'un ortak çalışması bıçak bileylemenin zirvesini ulaşmak için tasarlanmıştır.
¾ "x 12" premium, esnek zımpara şeritleri * hemen her şekli veya bıçak tipini keskinleştirir ve her seferinde tutarlı bir açı oluşturmanızı sağlamak için hassas bir bileme kılavuzu kullanır. Keskinleştirme kılavuzu, 15 ° ila 30 ° arasında tam ayarlanabilir, böylece herhangi bir bıçağı ihtiyaçlarınıza en iyi uyan açıyla ağız açabilir ve bileyebilirsiniz. Değişken hız kontrolü (1.200 SFM - 2.800 SFM) ağız açma, bileme yada klağ almak için en uygun şerit hızını sağlar.
 
Ek Özellikleri
 
Motor Gücü: 120VAC/1.5Amp
220V Türkiye 'de ki prizlere uygundur. Herhangi bir dönüştürücü kullanmanıza gerek yoktur.
Güç düğmesi ve ayarlanabilir hız düğmesi
Çalışma Döngüsü: 1 saat
Ayarlanabilir Bileme Açısı Klavuzu 15°-30°
Eklenebilir Ünite: Profesyonel Bıçak Bileme Aparatı ayrı satılmaktadır. İncelemek için lüften tıklayın.
Kutudan Çıkanlar
 
1Adet Ken Onion Edition Knife & Tool Sharpener
1Adet P120 Extra-Kalın Zımpara Şerit
1Adet X65 Kalın Zımpara Şerit
1Adet X22 Orta Zımpara Şerit
1Adet X4 İnce Zımpara Şerit
1Adet 6000 kum Extra-İnce Zımpara Şerit

1Adet Kullanma Kılavuzu 

5 126
HAKKIMIZDA
The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.
Bizi Takip Edin
FacebookTwitter
Sitede kullanılan resim ve yazılar Erdem Bıçak firmasına aittir. İzinsiz kopyalanamaz.
İletişim
Adres:
Ulu Sok. Kaytim İş Hanı D:2/e, Melikgazi/Kayseri
Tel:
0352 231 01 03
© Erdem Bıçak. 2018 tüm hakları saklıdır.